„The Good Doctor” to niezwykła opowieść o sile determinacji i walce z uprzedzeniami i marginalizowaniem osób z niepełnosprawnościami. Ta produkcja zyskała milionowe rzesze fanów na całym świecie. Sprawdź, może i Tobie przypadnie do gustu!

„The Good Doctor” – bądź na bieżąco!

The Good Doctor” przez wielu porównywany jest do „Doktora Housa”. Oba seriale opowiadają o życiu amerykańskich szpitali. W obydwu uwaga skupiona jest na specyficznej postaci głównej. Postaci te są niezwykle uzdolnione, mają zmysł myślenia analitycznego, ponadprzeciętną wiedzę i umiejętności. Obydwa również zyskały milionowe rzesze fanów na całym świecie. Łączy je także osoba Davida Shore – bardzo utalentowanego producenta filmowego, który przyczynił się do powstania obydwu produkcji. Na tym jednak podobieństwa się kończą.

Krytycy jednoznacznie przyznają, że opowieść o Hous’ie jest mocno odrealniona i raczej nie znajdzie pokrycia w rzeczywistym świecie. Lekarz jest silnie sarkastyczny, ironiczny, cyniczny i skory do manipulacji. Postać Shauna Murphy’ego to zupełne przeciwieństwo Hous’a. Jest przyjaźnie usposobiony, prawdomówny i szczery. Nie widzi sensu w kłamstwie i nie rozumie manipulacji.

„The Good Doctor” nie bez przyczyny skupia naszą uwagę wokół głównego bohatera. Ten młody człowiek właśnie otrzymał pracę w prestiżowym amerykańskim szpitalu chirurgicznym. Walczy tam z uprzedzeniami ze strony przełożonych i współpracowników, ponieważ sam cierpi na spektrum autyzmu oraz zespół sawanta

Gdzie oglądać najlepszy serial medyczny dekady?

„The Good Doctor” niewątpliwie zasługuje na miano niezwykle dobrego serialu medycznego. Możemy go oglądać na kanale AXN. Ten zaś znajdziemy między innymi w popularnej legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Warto po nią sięgać, gdyż daje nam dostęp do ogromnej ilości materiałów filmowych dla całej rodziny.

Ulubione programy telewizyjne, filmy, bajki i seriale możemy oglądać w popularnych przeglądarkach internetowych na ekranach komputerów, telewizorów z funkcją Smart TV, na tabletach oraz telefonach komórkowych.

Większość materiałów w IPLI obejrzymy bezpłatnie. Dostęp do pozostałych dostaniemy po wykupieniu odpowiednich pakietów. Są one specjalnie personalizowane pod odmienne gusta i preferencje klientów. Każdy pakiet można testować bezpłatnie przez dwa tygodnie. Oprócz tego twórcy platformy przewidzieli dostęp jednorazowy.

„The Good Doctor” to świetny serial medyczny. Polecamy go nie tylko fanom seriali o szpitalnym życiu, ale też wielbicielom amerykańskiego kina. Ta produkcja przypadła do gustu milionom widzów na całym świecie. Sprawdź, może i Ciebie zainteresuje!